Цена: 5 000 грн.
ГОНАЛ-фâ − це препарат фолікулостимулюючого гормону (ФСГ), одержаного за допомогою методів генної інженерії з клітин яєчника китайського хом’яка. У жінок найважливішим ефектом парентерального введення ФСГ є розвиток зрілих граафових фолікулів.
У клінічних дослідженнях пацієнтки з тяжкою недостатністю ФСГ та лютеїнізуючого гормону (ЛГ) визначалися за сироватковим рівнем ендогенного ЛГ _ 1,2 МО/л, проте слід взяти до уваги, що рівень ЛГ, виміряний у різних лабораторіях, може відрізнятись.
У порівняльних клінічних дослідженнях при проведенні допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ) та індукції овуляції ГОНАЛ-ф® виявився ефективнішим, ніж сечовий ФСГ, що виражалось у нижчій загальній дозі і коротшому періоді лікування, необхідних для індукції фолікулярного дозрівання. При проведенні ДРТ застосування нижчих доз ГОНАЛУ-ф® упродовж коротшого періоду лікування дало змогу отримати більшу кількість ооцитів та ембріонів, що поділилися на 2-й день запліднення, порівняно із сечовим ФСГ. При індукції овуляції застосування ГОНАЛУ-ф® дало змогу досягти меншої частоти відміни циклів унаслідок неефективності терапії порівняно із сечовим ФСГ.
Результати дослідження GF 8407 − рандомізованого дослідження з дизайном паралельних груп, в якому порівнювались ефективність та безпека застосування ГОНАЛУ-ф® та сечового ФГС у рамках ДРТ
ГОНАЛ-ф® (n = 130)
Сечовий ФСГ (n = 116)
Кількість одержаних ооцитів
11,0 ± 5,9
8,8 ± 4,8
Тривалість стимуляції (днів)
11,7 ± 1,9
14,5 ± 3,3
Загальна необхідна доза ФСГ (кількість ампул по 75 МО ФСГ)
27,6 ± 10,2
40,7 ± 13,6
Необхідність збільшення дози (%)
56,2
85,3
За усіма переліченими критеріями різниця між двома групами була статистично значущою (p _ 0,05).
Сумісне застосування ГОНАЛУ-фâ та людського хоріонічного гонадотропіну (лХГ) протягом щонайменше 4 місяців призводить до індукування сперматогенезу у чоловіків з недостатністю ФСГ.
Фармакокінетика.
Після внутрішньовенного введення фолітропін альфа розподіляється до міжклітинної рідини з початковим періодом напіввиведення, що становить майже 2 години, і виводиться з організму з кінцевим періодом напіввиведення, що становить приблизно добу. Рівноважний об’єм розподілу та загальний кліренс становлять 10 л та 0,6 л/годину відповідно. Одна восьма дози фолітропіну альфа виводиться з сечею.
Після підшкірного введення абсолютна біодоступність фолітропіну альфа становить приблизно 70 %. Багаторазове введення призводить до збільшення його кумуляції втричі з досягненням рівноважного стану впродовж 3 − 4 днів. Було показано, що у жінок з пригніченою ендогенною секрецією гонадотропінів фолітропін альфа ефективно стимулює розвиток фолікулів і стероїдогенез, незважаючи на низькі рівні ЛГ, які перебувають поза межею вимірювання.
Удалить | Жалоба | ПечатьПоделиться с друзьями и подписчиками в соцсетях:
|