Объявления kievboard.comПокупка/Продажа объявленияПродукты питания объявления
Авто. Мото. Транспорт
Недвижимость
Покупка/Продажа
    Все для дома
    Все для офиса
    Продукты питания
    Мебель
    Одежда
    Обувь
    Аксессуары
    Косметика и парфюмерия
    Ювелирные изделия
    Все для свадьбы
    Красота и здоровье
    Детский мир
    Спорт, отдых
    Компьютерный мир
    Мобильные телефоны
    Электроника и техника
    Мир музыки
    Книги, журналы
    Коллекции и искусство
    Домашние животные
    Растения
    Опт и мелкий опт
    Строительные товары
    Сантехника
    Сырье, материалы
    Станки, оборудование
    Продам/Куплю бизнес
    Отдам/Приму даром
    Обмен
    Разное
Услуги
Работа
Знакомства
Разное
 

Продукты питания - Покупка/Продажа объявления - Страница 40

Категория объявлений - Продукты питания - Покупка/Продажа объявления - Украина - Страница 84 - Предложение
Показывать:
  
  Все   Предложение   Спрос Показано 781 - 800 (всего 3296 объявлений)
Насіння квасолі сортів НЕВІ БІНС та МЕРЛІН. Продукты питания - Покупка/Продажа

Насіння квасолі сортів НЕВІ БІНС та МЕРЛІН


Посівна біла дрібна квасоля сортів НЕВІ БІНС, МЕРЛІН. Можлива доставка по Україні або самовивіз з м. Сарни. ПДВ. Ф1, Ф2. Заключаємо форвардні контракти на викуп врожаю. Викуп врожаю гарантуємо. …
Кировоград и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Продукты питания
торг возможен
Куплю білу квасолю Докучаєвська, Неві Бінс, Мавка та ін. Продукты питания - Покупка/Продажа

Куплю білу квасолю Докучаєвська, Неві Бінс, Мавка та ін


Переробний завод приймає Для власних потреб білу квасолю: Мавка, Докучаєвська, Неві Бінс, Монро та ін. Зручна форма оплати. ПДВ. Телефонуйте/пишіть (телефон, телеграм, вайбер). …
Чернигов и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Продукты питания
 
Куплю квасолю великий, дрібний опт.. Продукты питания - Покупка/Продажа

Куплю квасолю великий, дрібний опт.


Підприємство закуповує різні сорти квасолі на переробку та консервування. Запрошуємо до співпраці аграрні кооперативи, фермерські господарства та сільськогосподарські підприємства з усіх регіонів України. Зацікавлені у …
Сумы и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Продукты питания
торг возможен
Закуповуємо квасолю на переробку (тільки опт). Продукты питания - Покупка/Продажа

Закуповуємо квасолю на переробку (тільки опт)


Переробник закуповує квасолю білих сортів для потреб підприємства. Від 10 тонн. Купуємо білі сорти квасолі: Докучаєвська, Неві Бінс, Мавка, Монро та ін. Ціна залежить від сорту, якості, кількості. Є ПДВ. Телефонуйте/пишіть …
Ужгород (Закарпатская область), Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Продукты питания
торг возможен
Насіння білої дрібної квасолі. Посівна квасоля біла.. Продукты питания - Покупка/Продажа

Насіння білої дрібної квасолі. Посівна квасоля біла.


Компанія Бінс Натурпродукт продає насіння квасолі білої дрібної. В наявності сорти МЕРЛІН та НЕВІ БІНС. Доставка нашим транспортом або самовивіз з м. Сарни. Є ПДВ. Заключаємо форвардні контракти на викуп врожаю. Викуп …
Ровно и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Продукты питания
торг возможен
Купуємо білу квасолю на переробку (тільки опт). Продукты питания - Покупка/Продажа

Купуємо білу квасолю на переробку (тільки опт)


Консервний завод купує білу квасолю для потреб підприємства. Від 10 тонн. Закуповуємо білі сорти квасолі: Докучаєвська, Неві Бінс, Мавка, Монро та ін. Ціна договірна. Є ПДВ. …
Одесса и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Продукты питания
торг возможен
Посівний матеріал дрібної білої квасолі.. Продукты питания - Покупка/Продажа

Посівний матеріал дрібної білої квасолі.


ТОВ Бінс Натурпродукт продає посівний матеріал (насіння) білої квасолі дрібної МЕРЛІН та НЕВІ БІНС. Доставка нашим транспортом або самовивіз з м. Сарни. Є ПДВ. Заключаємо форвардні контракти на викуп врожаю. Викуп врожаю …
Кировоград и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Продукты питания
торг возможен
Закуповуємо оптом квасолю білих сортів на переробку. Продукты питания - Покупка/Продажа

Закуповуємо оптом квасолю білих сортів на переробку


Підприємство-переробник закуповує білу квасолю оптом. Мінімальна партія закупки - 10 тонн. Заберемо своїм транспортом. Купуємо квасолю сортів Докучаєвська, Неві Бінс, Мавка, Монро та ін. З ПДВ або без. Готівковий …
Ивано-Франковск и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Продукты питания
торг возможен
Закуповуємо квасолю білих сортів на переробку. Продукты питания - Покупка/Продажа

Закуповуємо квасолю білих сортів на переробку


Підприємство-переробник купує білу квасолю оптом від 10 тонн. Заберемо своїм транспортом по Україні. Купуємо квасолю сортів Докучаєвська, Неві Бінс, Мавка, Монро та ін. З ПДВ або без. Готівковий, безготівковий …
Житомир и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Продукты питания
торг возможен
Купуємо квасолю сортів Неві Бінс, Монро, Мавка, Докучаєвська. Продукты питания - Покупка/Продажа

Купуємо квасолю сортів Неві Бінс, Монро, Мавка, Докучаєвська


Купуємо оптом від 10 тонн для консервування білі сорти квасолі: Докучаєвська, Монро, Мавка, Неві Бінс та ін. Самовивіз. Є ПДВ. Розрахунок - ф1,ф2. …
Запорожье и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Продукты питания
торг возможен
Насіннєва квасоля дрібна біла. Продукты питания - Покупка/Продажа

Насіннєва квасоля дрібна біла


ТОВ Бінс Натурпродукт пропонує на продаж насіння дрібної білої квасолі оптом. Доставка або самовивіз з м. Сарни. В наявності насіння квасолі НЕВІ БІНС, МЕРЛІН. ПДВ. Зручна форма оплати. Заключаємо форвардні контракти на …
Сумы и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Продукты питания
торг возможен
Куплю квасолю білу. Продукты питания - Покупка/Продажа

Куплю квасолю білу


Куплю від 10 тонн квасолю білих сортів (переробник). Неві Бінс, Мавка, Докучаєвська, Монро та ін. Готівковий, безготівковий розрахунок. З ПДВ або без. Ціна договірна. …
Черкассы и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Продукты питания
торг возможен
Купуємо білу квасолю. Продукты питания - Покупка/Продажа

Купуємо білу квасолю


Підприємство-переробник купує квасолю білу. Мінімальна партія - 10 тонн. Приймаємо квасолю білих сортів: Докучаєвська, Неві Бінс, Мавка, Монро та ін. Ціна договірна. Є ПДВ. Телефонуйте/пишіть (телефон, телеграм …
Запорожье и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Продукты питания
 
Куплю білу квасолю на переробку від 10 тонн.. Продукты питания - Покупка/Продажа

Куплю білу квасолю на переробку від 10 тонн.


Купуємо квасолю білу на переробку (консервування). Мінімальна партія - 10 тонн. Приймаємо білу квасолю: Докучаєвська, Неві Бінс, Мавка, Монро та ін. Ціна договірна. Є ПДВ. …
Чернигов и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Продукты питания
торг возможен
Купуємо білу квасолю для потреб підприємства. Продукты питания - Покупка/Продажа

Купуємо білу квасолю для потреб підприємства


Підприємство закуповує від 10 тонн квасолю білих сортів на переробку. Докучаєвська, Неві Бінс, Мавка, Монро та ін. Є ПДВ. Ціна залежить від сорту, якості, кількості. …
Чернигов и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Продукты питания
торг возможен
Куплю білу квасолю. Прийом квасолі від 10 т. Продукты питания - Покупка/Продажа

Куплю білу квасолю. Прийом квасолі від 10 т


Консервний завод закуповує білу квасолю для консервування оптом від 10 тонн. Приймаємо білі сорти квасолі: Неві Бінс, Монро, Мавка, Докучаєвська та ін. Є ПДВ. Самовивіз по Україні. Ціна договірна. …
Сумы и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Продукты питания
торг возможен
Закупка квасолі на переробку (білі сорти). Продукты питания - Покупка/Продажа

Закупка квасолі на переробку (білі сорти)


Консервний завод купує білу квасолю на переробку з самовивозом по Україні. Від 10 тонн. Купуємо квасолю: Неві Бінс, Монро, Мавка, Докучаєвська та ін (білі сорти). Є ПДВ. Ціна договірна, залежить від сорту …
Хмельницкий и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Продукты питания
торг возможен
Купуємо білу квасолю від 10 т. Продукты питания - Покупка/Продажа

Купуємо білу квасолю від 10 т


Підприємство-переробник закуповує квасолю білих сортів: Мавка, Неві Бінс, Монро, Докучаєвська та ін для на консервацію. Мінімальна партія закупки - 10 тонн. З ПДВ та без. Самовивіз. Ціна залежить від якості. По всім …
Львов и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Продукты питания
торг возможен
Насіння квасолі білої НЕВІ БІНС та МЕРЛІН.. Продукты питания - Покупка/Продажа

Насіння квасолі білої НЕВІ БІНС та МЕРЛІН.


Насіння квасолі МЕРЛІН, НЕВІ БІНС. Доставка чи самовивіз з м. Сарни. Розрахунок - Ф1, Ф2. ПДВ. Заключаємо форвардні контракти на викуп врожаю. Викуп врожаю гарантуємо. …
Черновцы и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Продукты питания
торг возможен
Закупка квасолі оптом від 10 тонн. Продукты питания - Покупка/Продажа

Закупка квасолі оптом від 10 тонн


Закуповуємо білу квасолю на переробку. Неві Бінс, Монро, Мавка, Докучаєвська та ін. Мінімальна партія закупки - 10 тонн. Самовивіз по Україні. ПДВ. …
Луцк (Волынская область), Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Продукты питания
торг возможен
Страницы: 1  ...  36  37  38  39  40  41  42  43  44  ...  165
Показывать объявления: 
  
Разместить объявление в категории объявлений Покупка/Продажа - Продукты питания
Новые объявления в категории «Продукты питания»:
Куплю фуз, отходы от маслосемян подсолнечника. - объявление
Куплю фуз, отходы от маслосемян подсолнечника.
Продукты питания - Покупка/Продажа
15 грн. 
Продаємо квасолю - объявление
Продаємо квасолю
Продукты питания - Покупка/Продажа
торг возможен
Куплю фуз рапсовый, соевый, подсолнечный Одесса. - объявление
Куплю фуз рапсовый, соевый, подсолнечный Одесса.
Продукты питания - Покупка/Продажа
20 грн. 
Товарна гречка оптом - объявление
Товарна гречка оптом
Продукты питания - Покупка/Продажа
торг возможен
Продаємо зерно гречки від 5 тонн - объявление
Продаємо зерно гречки від 5 тонн
Продукты питания - Покупка/Продажа
торг возможен
Популярные теги:
водка кофе виски купить раков продам коньяк оптом