Объявления kievboard.comПокупка/Продажа объявленияСтанки, оборудование объявления
Авто. Мото. Транспорт
Недвижимость
Покупка/Продажа
    Все для дома
    Все для офиса
    Продукты питания
    Мебель
    Одежда
    Обувь
    Аксессуары
    Косметика и парфюмерия
    Ювелирные изделия
    Все для свадьбы
    Красота и здоровье
    Детский мир
    Спорт, отдых
    Компьютерный мир
    Мобильные телефоны
    Электроника и техника
    Мир музыки
    Книги, журналы
    Коллекции и искусство
    Домашние животные
    Растения
    Опт и мелкий опт
    Строительные товары
    Сантехника
    Сырье, материалы
    Станки, оборудование
    Продам/Куплю бизнес
    Отдам/Приму даром
    Обмен
    Разное
Услуги
Работа
Знакомства
Разное
 

Станки, оборудование - Покупка/Продажа объявления - Страница 12

Категория объявлений - Станки, оборудование - Покупка/Продажа объявления - Страница 298
Показывать:
  
  Все   Предложение   Спрос Показано 221 - 240 (всего 10000 объявлений)
Морозильна камера - Шокова заморозка ковбас, м'яса, сирів ( Під ключ). Станки, оборудование - Покупка/Продажа

Морозильна камера - Шокова заморозка ковбас, м'яса, сирів ( Під ключ)


Камери для зберігання ковбас, м'ясних виробів, молочної продукції І все, що пов'язано з промисловим холодом та кліматичним обладнанням. Розробляємо індивідуальні проекти під будь-які розміри, температурний режим та обсяг …
Харьков и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Станки, оборудование
 
 

Холодильна камера, морозильна камера, шокова заморозка - промислові


Холодильне обладнання Основними складовими холодильного обладнання, що забезпечують функціонування холодильної камери є холодильний агрегат і повітроохолоджувач (теплообмінник). Як правило, агрегат адаптований до умов …
Харьков и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Станки, оборудование
 
Холодильна камера Тривалого зберігання яєць (встановлення під ключ). Станки, оборудование - Покупка/Продажа

Холодильна камера Тривалого зберігання яєць (встановлення під ключ)


Продам обладнання для камери зберігання яєць. та зробимо Вам камеру з Температурою зберігання курячих яєць не повинна бути вищою за +20, у такому разі термін зберігання не перевищує 3-х тижнів. Ми пропонуємо збільшити термін …
Харьков и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Станки, оборудование
 
 

Холодильна та морозильна камери для Заморозки малини і суниці


Компанія проектує, постачає і забезпечує гарантійне обслуговування промислових холодильних камер, адаптованих під конкретні завдання Вашого бізнесу. Обладнання застосовується в галузях, де важливим є дотримання температурного …
Харьков и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Станки, оборудование
 
 

Шоковая заморозка, низькотемпературні камери для переробки хлібобулочної продукції


Наша організація ТМ «Українська холодильна компанія» має багаторічний досвід роботи з провідними виробниками Української економіки хлібобулочної продукції. У постійному зв’язку з практикуючими технологами та освітніми …
Харьков и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Станки, оборудование
 
Надежные ESS системы для бизнеса и промышленности. Станки, оборудование - Покупка/Продажа

Надежные ESS системы для бизнеса и промышленности


Предлагаем современные системы накопления энергии ESS для промышленных и коммерческих объектов. Это надежное решение для обеспечения стабильного электроснабжения, снижения затрат на электроэнергию и повышения общей …
Вся Украина, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Станки, оборудование
55 000 грн.
Шоковая заморозка, низькотемпературні камери. Станки, оборудование - Покупка/Продажа

Шоковая заморозка, низькотемпературні камери


Наша організація ТМ «Українська холодильна компанія» має багаторічний досвід роботи з провідними виробниками Української економіки хлібобулочної продукції. У постійному зв’язку з практикуючими технологами та освітніми …
Харьков и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Станки, оборудование
 
Обладнання для зовнішнього пожежогасіння: сертифікований захист інфраструктури. Станки, оборудование - Покупка/Продажа

Обладнання для зовнішнього пожежогасіння: сертифікований захист інфраструктури


Надійна система зовнішнього пожежогасіння є ключовим елементом безпеки житлових, комерційних і промислових об’єктів. Ми пропонуємо сертифіковане обладнання для зовнішніх пожежних мереж, яке відповідає чинним державним стандартам …
Киев и Область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Станки, оборудование
9 510 грн.
Пожежні кран-комплекти для будівель: готове рішення для швидкого реагування. Станки, оборудование - Покупка/Продажа

Пожежні кран-комплекти для будівель: готове рішення для швидкого реагування


Ефективна пожежна безпека всередині будівлі неможлива без правильно укомплектованого пожежного кран-комплекту. Це ключовий елемент внутрішньої системи протипожежного водопостачання, який дозволяє оперативно локалізувати …
Ровно и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Станки, оборудование
1 500 грн.
Пожежні рукави від виробника: надійність, перевірена випробуваннями. Станки, оборудование - Покупка/Продажа

Пожежні рукави від виробника: надійність, перевірена випробуваннями


Професійне пожежогасіння починається з обладнання, якому можна довіряти. Ми виготовляємо пожежні рукави, розраховані на інтенсивну експлуатацію, високий тиск та роботу в екстремальних умовах. Це оптимальне рішення для пожежних …
Киев и Область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Станки, оборудование
606 грн.
Штифтозабивной пневмопистолет Unitool F3518. Станки, оборудование - Покупка/Продажа

Штифтозабивной пневмопистолет Unitool F3518


Штифтозабивной пневмопистолет Unitool F3518 для средних штифтов "GN" (10-30 мм) код товара: U-11220301 Расходные материалы: Тип расходного материала: шпилька / штифт Крепление: упаковка 5 000, 10 000 шт Характеристики …
Киев и Область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Станки, оборудование
3 000 грн.
Пожежне обладнання: надійність, перевірена стандартами. Станки, оборудование - Покупка/Продажа

Пожежне обладнання: надійність, перевірена стандартами


Ефективна пожежна безпека починається з якісного та правильно підібраного обладнання. Ми постачаємо пожежне обладнання для систем протипожежного водопроводу, яке відповідає чинним нормам безпеки та забезпечує стабільну роботу у …
Вся Украина, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Станки, оборудование
126 грн.
ПОЖЕЖНІ ШАФИ – надійне зберігання протипожежного обладнання. Станки, оборудование - Покупка/Продажа

ПОЖЕЖНІ ШАФИ – надійне зберігання протипожежного обладнання


Допоможемо підібрати або виготовимо пожежну шафу саме для Вашого приміщення. Розуміємо, що кожен об'єкт унікальний, тому робимо шафи під замовлення за Вашими розмірами! Що ми пропонуємо: ✅Навісні, вбудовані або …
Вся Украина, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Станки, оборудование
1 383 грн.
Оборотні плуги HF Agro. Станки, оборудование - Покупка/Продажа

Оборотні плуги HF Agro


Призначення - для оранки різного грунту, як досить чистого, так і засміченого камінням. Максимальний комфорт для тракториста. Великий вибір опцій і аксесуарів, механічне та гідравлічне регулювання, багатоступеневий захист …
Полтава и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Станки, оборудование
 
Пелетні пальники Air Pellet 15-1500 кВт. Станки, оборудование - Покупка/Продажа

Пелетні пальники Air Pellet 15-1500 кВт


Пелетні пальники Air Pellet 15-300 кВт Факельні пелетні автоматичні пальники застосовуються з твердопаливними котлами для спалювання паливних гранул (пелети). Потужністю від 15 до 300 кВт. Факельні пелетні автоматичні пальники …
Полтава и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Станки, оборудование
 
Водяні насоси, насоси для води, насоси для водозабезпечення. Станки, оборудование - Покупка/Продажа

Водяні насоси, насоси для води, насоси для водозабезпечення


Водяні насоси, насоси для води, насоси для водозабезпечення Пропонуємо водяні насоси, насоси для водозабезпечення Wilo, Grundfos, Pedrollo, DAB, Speroni. Насосні станції Поверхневі станції Погружні глибинні насоси Дренажні …
Полтава и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Станки, оборудование
 
Обприскувач «Богдан 2500» та «Богдан 2500-М». Станки, оборудование - Покупка/Продажа

Обприскувач «Богдан 2500» та «Богдан 2500-М»


Обприскувач «Богдан 2500» та «Богдан 2500-М» Призначення обприскувачів БОГДАН-2500 - поверхневе обприскування рідкими та іншими добривами, а також обробка пестицидами польових культур. В комплект обприскувача входить …
Полтава и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Станки, оборудование
 
Станок для разделения, очистки круглой продукции от Производителя. Станки, оборудование - Покупка/Продажа

Станок для разделения, очистки круглой продукции от Производителя


Продам инспекционную горку для разделения, очистки круглой продукции от пыли, палочки и других не круглых отходов …
Полтава и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Станки, оборудование
75 000 грн.
Шлейфові борони для ранньовесняної обробки.. Станки, оборудование - Покупка/Продажа

Шлейфові борони для ранньовесняної обробки.


Застосовуються для: • передпосівної підготовка; • руйнування ґрунтової кірки; • закриття вологи; • вирівнювання поверхні поля після оранки; • знищення сходів бур'янів; • закладення мінеральних добрив, ґрунтових гербіцидів …
Полтава и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Станки, оборудование
 
 

Куплю центробіжний вентилятор номер 4 продуктивністю до 4000м.куб. в годину


Куплю центробіжний вентилятор номер 4 продуктивністю до 4000м.куб. в годину …
Полтава и область, Украина. Объявления: Покупка/Продажа » Станки, оборудование
 
Страницы: 1  ...  8  9  10  11  12  13  14  15  16  ...  500
Показывать объявления: 
  
Разместить объявление в категории объявлений Покупка/Продажа - Станки, оборудование
Новые объявления в категории «Станки, оборудование»:
Скупка поддонов, европоддонов и паллет Днепр. - объявление
Скупка поддонов, европоддонов и паллет Днепр.
Станки, оборудование - Покупка/Продажа
 
Гранитний порошок - объявление
Гранитний порошок
Станки, оборудование - Покупка/Продажа
 
Паста ГОИ - объявление
Паста ГОИ
Станки, оборудование - Покупка/Продажа
 
Надежный генератор дизельный Matari MB 50 с быстрой доставкой - объявление
Надежный генератор дизельный Matari MB 50 с быстрой доставкой
Станки, оборудование - Покупка/Продажа
595 000 грн. 
Продаж використаних піддонів стандартних та нестандартних розмірів Дніпро. - объявление
Продаж використаних піддонів стандартних та нестандартних розмірів Дніпро.
Станки, оборудование - Покупка/Продажа
 
Популярные теги:
системы установка алмазные для переработки автоматические линия ППУ