Объявления kievboard.comАвто. Мото. Транспорт объявления
       Авто. Мото. Транспорт
       Недвижимость
       Покупка/Продажа
       Услуги
       Работа
       Знакомства
       Разное
 

Авто. Мото. Транспорт - Авто. Мото. Транспорт объявления - Страница 468

Показывать:
  
  Все   Предложение   Спрос Показано 9341 - 9360 (всего 10000 объявлений)
Активна безконтактна піна з ефектом полірування Deco Atas

Активна безконтактна піна з ефектом полірування Deco Atas


Deco Atas — висококонцентрований професійний автошампунь для безконтактного миття з ефектом полірування. Завдяки спеціальним поверхнево-активним речовинам (ПАР) та вмісту полімерних пластинок, засіб забезпечує не лише глибоке …
Николаев и область, Украина. Объявления: Авто. Мото. Транспорт
2 216 грн.
Професійний очисник килимів і оббивки салону Detap Atas

Професійний очисник килимів і оббивки салону Detap Atas


Detap Atas — це спеціалізований концентрат для професійної хімчистки текстильних поверхонь, оббивки салону та килимових покриттів. Завдяки особливому складу, засіб проникає глибоко у волокна, руйнуючи зв’язок між брудом і …
Львов и область, Украина. Объявления: Авто. Мото. Транспорт
2 015 грн.
Кислота для бетону: швидке очищення від цементу та бетонних залишків

Кислота для бетону: швидке очищення від цементу та бетонних залишків


Професійний засіб для видалення бетону розм’якшує цементний шар і значно полегшує очищення. Саме тому кислота для для бетону активно використовується на бетонних заводах, будівництві та в обслуговуванні спецтехніки. Вона …
Тернополь и область, Украина. Объявления: Авто. Мото. Транспорт
1 884 грн.
Средство для ухода за спойлерами и бамперами FASCO Atas (8 кг.)

Средство для ухода за спойлерами и бамперами FASCO Atas (8 кг.)


Средство на основе специальных полирующих субстанций. Легко наносится, восстанавливает, полирует и улучшает вид внешних частей пластиковых деталей легковых автомобилей, автоприцепов, грузовиков. Высокоэффективный продукт …
Киев и Область, Украина. Объявления: Авто. Мото. Транспорт
3 463 грн.
Автошампунь для бесконтактной мойки RIAL 2000 Atas (10 кг.)

Автошампунь для бесконтактной мойки RIAL 2000 Atas (10 кг.)


Однокомпонентное высококонцентрированное чистящее средство для автомобилей, тяжелых и тентованных грузовиков, машин для грунтовых работ, контейнеров, а также используется во всех случаях, когда необходимо удаление жира. Содержит …
Киев и Область, Украина. Объявления: Авто. Мото. Транспорт
2 281 грн.
Активна піна з воском з ефектом "Кольорового снігу" DLS 125 L3 Atas

Активна піна з воском з ефектом "Кольорового снігу" DLS 125 L3 Atas


DLS 125 L3 Atas — це досконала активна піна преміум-класу, яка поєднує в собі візуальний ефект та професійний догляд. Спеціальна формула з вмістом високоякісного воску забезпечує не лише бездоганну чистоту, а й миттєвий захист …
Кировоград и область, Украина. Объявления: Авто. Мото. Транспорт
3 135 грн.
Очисник двигунів та агрегатів Forclean Atas

Очисник двигунів та агрегатів Forclean Atas


Forclean Atas — спеціалізований засіб для глибокого очищення та знежирення зовнішніх частин двигунів автомобілів, мотоциклів, катерів та човнів. Завдяки високому вмісту емульгаторів, він легко справляється з масляними плямами та …
Запорожье и область, Украина. Объявления: Авто. Мото. Транспорт
1 894 грн.
Суперконцентрат для миття спецтехніки For-Est Atas (найсильніший засіб)

Суперконцентрат для миття спецтехніки For-Est Atas (найсильніший засіб)


For-Est Atas — професійний двофазний засіб надпотужної дії. Це один із найсильніших концентратів у нашому асортименті, розроблений для очищення та знежирення техніки, що працює в найскладніших умовах. Екстремальна сила …
Ивано-Франковск и область, Украина. Объявления: Авто. Мото. Транспорт
3 232 грн.
Активна піна для безконтактної мийки DLS 125 Atas - ефект "снігового покриву"

Активна піна для безконтактної мийки DLS 125 Atas - ефект "снігового покриву"


DLS 125 Atas - це автошампунь для безконтактної мийки з ефектом "снігового покриву". Утворює м’яку, об’ємну піну з високою адгезією, яка забезпечує ідеальне очищення. Миючі характеристики продукту залишаються незмінними навіть …
Луцк (Волынская область), Украина. Объявления: Авто. Мото. Транспорт
2 197 грн.
Автошампунь для попереднього миття Ecobril Atas

Автошампунь для попереднього миття Ecobril Atas


Ecobril Atas — професійний лужний концентрат, призначений для швидкого та ретельного видалення органічних та технічних забруднень. Засіб ідеально підходить для етапу попереднього миття, значно полегшуючи подальшу роботу з …
Кировоград и область, Украина. Объявления: Авто. Мото. Транспорт
1 920 грн.
Кислотный очиститель алюминия и сплавов FORLEGA Atas (12 кг.)

Кислотный очиститель алюминия и сплавов FORLEGA Atas (12 кг.)


ATAS FORLEGA– моющее средство для дисков. Продукт на кислотной основе с особым сочетанием компонентов, что делает его чрезвычайно эффективным против окислов и пыли на колесах от тормозных накладок. Быстро очищает даже без …
Киев и Область, Украина. Объявления: Авто. Мото. Транспорт
35.40 €
Універсальний поліроль для салону авто Plak 2 Atas

Універсальний поліроль для салону авто Plak 2 Atas


Plak 2 Atas - це універсальний поліроль для пластику, який очищає, полірує та захищає пластикові, гумові та дерев'яні поверхні в автомобільному салоні, а також захищає від УФ-променів та запобігає осіданню пилу. Він повертає …
Днепр и область, Украина. Объявления: Авто. Мото. Транспорт
3 135 грн.
Лужний засіб для очищення колісних дисків Lacer Atas

Лужний засіб для очищення колісних дисків Lacer Atas


Lacer Atas — високоефективний лужний концентрат, спеціально розроблений для глибокого очищення фарбованих колісних дисків. Його формула миттєво розчиняє найскладніші забруднення, з якими не справляється звичайний шампунь …
Житомир и область, Украина. Объявления: Авто. Мото. Транспорт
2 253 грн.
Активна піна концентрат Dimer (Димер) Atas

Активна піна концентрат Dimer (Димер) Atas


Dimer (Димер) Atas - висококонцентрований лужний засіб для професійного безконтактного миття. Унікальний двокомпонентний склад ефективно видаляє всі види бруду: від пилу та жиру до мастильних відкладень та нафтового осаду …
Луцк (Волынская область), Украина. Объявления: Авто. Мото. Транспорт
320 грн.
Автошампунь для спецтехніки та тентів RIAL 2000 Atas

Автошампунь для спецтехніки та тентів RIAL 2000 Atas


RIAL 2000 Atas — високоефективний концентрат для безконтактного миття важкого транспорту, контейнерів та знежирення механічних деталей. Створений для видалення найскладнішого бруду без використання щіток. Антистатичний ефект …
Винница и область, Украина. Объявления: Авто. Мото. Транспорт
2 281 грн.
Чим відмити бетон та застиглий цемент

Чим відмити бетон та застиглий цемент


Професійний засіб СЕМ - діє суто на хімічні зв'язки цементної основи: компоненти руйнують структуру застиглого розчину зсередини, завдяки чому він перетворюється на м'яку пінну субстанцію. При цьому, на відміну від технічних …
Харьков и область, Украина. Объявления: Авто. Мото. Транспорт
1 884 грн.
Автошампунь для наружной мойки DLS 125 L3 Atas (10 кг.)

Автошампунь для наружной мойки DLS 125 L3 Atas (10 кг.)


Активная пена для наружной мойки. Производит очистку кузова авто. При нанесении образовывает активную красную пену. Хорошо удаляет любые загрязнения. Легко смывается с авто, придавая блеск поверхности. Не забивает сопла и насос …
Киев и Область, Украина. Объявления: Авто. Мото. Транспорт
3 135 грн.
Концентрат для химчистки салона Vinet Atas (10 кг.)

Концентрат для химчистки салона Vinet Atas (10 кг.)


Концентрат для химчистки салона, эффективна против любых типов органических и неорганических загрязнений. Восстанавливает цвет, обладает гигиеническим действием и оставляет приятный аромат. Рекомендуется для автомобильных …
Киев и Область, Украина. Объявления: Авто. Мото. Транспорт
1 768 грн.
Очиститель для цементовозов и бетономешалок CEM Atas (10 кг.)

Очиститель для цементовозов и бетономешалок CEM Atas (10 кг.)


Средство для эффективного удаления остатков цемента со строительных инструментов, бетономешалок, цементовозов и другой строительной техники. С целью защиты металлических поверхностей и увеличения их срока службы в состав …
Киев и Область, Украина. Объявления: Авто. Мото. Транспорт
1 884 грн.
Концентрат для очистки ковров, ковролина и обивки DETAP Atas (10 кг.)

Концентрат для очистки ковров, ковролина и обивки DETAP Atas (10 кг.)


Концентрированное моющее средство для очистки ковров, ковролина и обивок. Продукт предназначен для очистки ковровых изделий из ткани. В составе содержатся особые добавки, которые разрушают физико-химические соединения между …
Киев и Область, Украина. Объявления: Авто. Мото. Транспорт
2 015 грн.
Страницы: 1  ...  464  465  466  467  468  469  470  471  472  ...  500
Показывать объявления: 
  
Разместить объявление в категории объявлений Авто. Мото. Транспорт
Новые объявления в категории Авто. Мото. Транспорт:
Скучаешь... напиши мне...Люблю во все дырочки - объявление
Скучаешь... напиши мне...Люблю во все дырочки 
Милфа с небритой киской - вирт услуги...люблю а н а л ь ч и к - объявление
Милфа с небритой киской - вирт услуги...люблю а н а л ь ч и к 
Милфа с небритой киской.Люблю и туда и сюда - объявление
Милфа с небритой киской.Люблю и туда и сюда 
Госпожа.Возьму на воспитание и под каблучок..... - объявление
Госпожа.Возьму на воспитание и под каблучок..... 
Откровенное общение ... . - объявление
Откровенное общение ... . 
Популярные теги:
насос фары комплект двигатель диски прицеп бампер