Объявления kievboard.comПокупка/ПродажаРазноеОбъявление Легалізація проституції. Для чого це потрібно
Авто. Мото. Транспорт
Недвижимость
Покупка/Продажа
    Все для дома
    Все для офиса
    Продукты питания
    Мебель
    Одежда
    Обувь
    Аксессуары
    Косметика и парфюмерия
    Ювелирные изделия
    Все для свадьбы
    Красота и здоровье
    Детский мир
    Спорт, отдых
    Компьютерный мир
    Мобильные телефоны
    Электроника и техника
    Мир музыки
    Книги, журналы
    Коллекции и искусство
    Домашние животные
    Растения
    Опт и мелкий опт
    Строительные товары
    Сантехника
    Сырье, материалы
    Станки, оборудование
    Продам/Куплю бизнес
    Отдам/Приму даром
    Обмен
    Разное
Услуги
Работа
Знакомства
Разное
 


Легалізація проституції. Для чого це потрібно

Предыдущее объявление Следующее объявление
Киев и Область / Украина

Легалізація проституції. Для чого це потрібно - изображение 1
Знайти новину у пошуковій системі Google про вбивство працівника ескорту дуже легко і більшість злочинів трапляються саме там, де с*кс за гроші досі переслідується законом. Де люди, які обрали собі професію в сфері с*ксу досі незахищені ні від серійних вбивць, ні від офісних працівників і навіть не від правосуддя, яке здається навпаки – має свою фінансову користь з того, що с*кс-робітники працюють нелегально. Звісно, бо ж саме правоохоронці їх «кришують», щоправда за кругленькі нулі на зелених, хрустких купюрах. А гроші, як відомо чи не найкраще затуляють і вуха і очі.
Про вбивства працівників с*кс-бізнесу говорять неохоче і хоча подібні новини час від часу з’являються у друкованих виданнях, наші люди здатні лише висловити своє невдоволене – сама винна. Ми вже писали, що за даними дослідження інститутом проблем сім’ї та молоді, майже половина працівників ескорту йдуть у с*кс-бізнес, щоб фінансово утримувати власних дітей та батьків. Дехто потребує великих коштів на лікування чл*на сім’ї або й самого себе. А хтось ризикує втратити все через непосильний фінансовий борг. Тож люди продають с*кс за гроші, щоб покращити своє фінансове становище. Втім замість грошей або в якості депозиту за сумлінну працю отримують побої, зґвалтування чи прощаються з життям, яке так прагнули налагодити, бо комусь прийшла в голову химерна розвага і саме працівник ескорту, а переважно жінки, стають ласою здобиччю для тих, хто шукає способи прикрити свої жахливі фантазії і уникнути правосуддя, бо хто ж шукатиме вбивцю с*кс-робітника. Шукають. І на щастя – знаходять. Однак, було б краще попередити подібні злочини і не допустити їх. Для цього потрібно вивести с*кс-індустрію з тіні і врегулювати цей бізнес писаними в Трудовому кодексі законами.
Таку недовіру вселяють самі правоохоронці, які часто відмовляються реєструвати заяви про злочини вчинені над працівниками ескорту, хоча гідно законодавства повинні. Та вочевидь суспільна думка та власні інтереси тут важать більше, ніж закон.
Про які інтереси йде мова?
Нещодавно ми натрапили на інтерв’ю з колишньою ескортницею, яка розповіла про те, що дозволяли собі правоохоронці по відношенню до людей, які надають с*ксуальні послуги за винагороду. «Правоохоронці могли заявитися до квартири, де ми працювали, напідпитку. Вони ґвалтували дівчат, били, закривали їх у кімнатах. Вони не вважали нас за людей, тому дозволяли собі занадто багато. А ми мовчали, бо хотіли уникнути розголосу та не хотіли потрапити у в’язницю за організацію с*кс-бізнесу. І звісно, саме правоохоронці часто приходять до нас, щоб отримати «свої відсотки» від нашої роботи. Тож ми не звикли чекати захисту від органів правосуддя, хіба навпаки, боялися, що нас можуть легко ліквідувати».
Комерційний с*кс має стати звичайною професією, такою, як інші, звісно, якщо працівник повнолітній і надає с*кс-послуги добровільно. Досягти цього можна лише через легалізацію, яка законно змусить так званих «правоохоронців», захищати тих, кого вони нещодавно кривдили.
Злочини по відношенню до с*кс-робітників досі не припиняються, тож с*кс-бізнес необхідно негайно легалізувати. Тоді писаний в Конституції закон захищатиме працівників ескорту від посягань на їхнє життя та здоров’я.

Телефон: 0971111111

Удалить | Жалоба | Печать

Поделиться с друзьями и подписчиками в соцсетях:
Назад в категорию Разное
Предыдущее объявление Следующее объявление
Другие похожие объявления:
Перейти к объявлению: Легалізація проституції як шлях в ЄС
Легалізація проституції як шлях в ЄС 
Перейти к объявлению: Легалізація се кс-послуг в Україні
Легалізація се кс-послуг в Україні 
Перейти к объявлению: Якісні побутівки, пости охорони, вагончики
Якісні побутівки, пости охорони, вагончики23 000 грн. 
Тканини, 250 видів з 6 країн світу. Для...79 грн. 
Перейти к объявлению: Купити добрива, стимулятори росту, мікроелементи, Intermag. Полтава
Купити добрива, стимулятори росту, мікроелементи, Intermag. Полтава