Объявления kievboard.comЗнакомствалёгкие отношенияОбъявление Легалізація проституції в Україні, як моральний вибір
Авто. Мото. Транспорт
Недвижимость
Покупка/Продажа
Услуги
Работа
Знакомства
    дружба
    он ищет её
    она ищет его
    он ищет его
    она ищет её
    лёгкие отношения
Разное
 


Легалізація проституції в Україні, як моральний вибір

Предыдущее объявление Следующее объявление
Вся Украина / Украина

Легалізація проституції в Україні, як моральний вибір - изображение 1
Легалізація ескорт-послуг вже давно викликає багато питань в українському суспільстві, для когось це тільки економічне питання, для інших - юридичне. Та найбільший пласт людей турбується саме за морально-етичну сторону процесу легалізації та його наслідків.
Тому для початку, треба розібратися, що саме означає поняття легалізація, а саме легалізація ескорт-послуг. Бо багато людей розуміють це як просто дозвіл чи зняття заборони. Насамперед легалізація розуміє під собою не тільки декриміналізацію сфери с*кс-бізнесу, а й посилений контроль за цим явищем.
Керуючись досвідом країн, що вже легалізували ескорт-послуги, ми можемо заглянути у майбутнє та приблизно зрозуміти, як саме буде працювати сфера інтим-бізнесу:
По-перше, країну точно не поглине розпуста. Так, наприклад, у Німеччині та Нідерландах надавати послуги можна тільки у спеціально відведених місцях, часто для цього виділяють особливі вулиці чи виносять заклади на околиці міста.
По-друге, легалізація точно не розуміє під собою безкарність. Якщо хтось буде працювати нелегально чи з порушенням законодавства, то він точно буде покараним. Для прикладу, після легалізації ескорт-послуг у країнах, які це зробили, покарання за залучення неповнолітніх до цієї справи стали жорсткішими, постійні перевірки та контроль навпаки унеможливлюють зв’язок дітей з с*кс-індустрією.
По-третє, кількість працівниць, не збільшиться, а можливо навіть стане меншою. Бо всі хто хочуть працювати у інтим-сфері вже працюють, тільки нелегально, хоча всі ці люди могли би узаконити свою діяльність та вносити свій вклад до бюджету держави.
Четверте, в Україні знизиться захворюваність на ВІЛ/СНІД та ІПСШ.
П’ятим, важливим наслідком легалізації є і психологічний стан людей, що працюють у с*кс індустрії. В країні буде сформовано морально нормальне ставлення до працівників, як до рівноправних членів суспільства.
Наостанок шосте, це збільшення надходження у бюджет.
Тому, коли говорять про легалізацію, не слід думати, що під цим розуміють узаконення чогось, що знаходиться за межами правового поля. Якщо простими словами, легалізація ескорт-послуг не зробить законним насильство та експлуатацію жінок. А навпаки, завданням легалізації якраз і є створення нових умов та правил гри, за яких люди, що працють у сфері інтиму, суспільство та держава будуть задоволені.

Телефон: 0971111111

Удалить | Жалоба | Печать

Поделиться с друзьями и подписчиками в соцсетях:
Назад в категорию лёгкие отношения
Предыдущее объявление Следующее объявление
Другие похожие объявления:
Перейти к объявлению: Легалізація проституції в Україні, як моральний вибір
Легалізація проституції в Україні, як моральний вибір 
Перейти к объявлению: Легалізація проституції в Україні. Розглянемо приклад Греції
Легалізація проституції в Україні. Розглянемо приклад Греції 
Перейти к объявлению: Вплив легалізації проcтитуції на охорону здоров'я
Вплив легалізації проcтитуції на охорону здоров'я